Az iskolai élet igazi közösségi munka, melyben a szülők szerepe nélkülözhetetlen. Támogatásukkal, együttműködésükkel és példamutatásukkal erősítik az iskola közösségét. Hálásan köszönjük mindazoknak a szülőknek a támogatását, akik ebben a tanévben aktívan hozzájárultan osztályközösségeink életéhez és iskolai programjaink megvalósításához. A tanévzáró ünnepség keretében elismerő oklevelet adtunk át, ezzel megköszönve az együttműködést, odafigyelés és az áldozatos munkájukat.

Ádám Csaba, Balogh Zsolt Máté, Batáné Szegedi Hajnalka, Daku Szilvia, Dorcsák-Kereskényi Éva és Dorcsák Gábor, Farkas-Eller Nikolett, Horváth Ferenc, Jäger Judit és Ursu Gábor, Komárominé Kiss Gyöngyi és Komáromi Dániel Péter, Kovalik Erika és Csüllög Károly, Laczó Eszter és Varga Péter, Lepahin Marina, Mándokiné Tasnádi Elza, Medveczki Anett, Dr. Órás Zsuzsanna, Dr. Ozsvár Noémi, Szekeres Ildikó, Toba Lászlóné Etelka és Toba László, Zilizi-Bodonovich Krisztina, Zsuppánné Tófejy Éva